Pioneer AVH-X7700BT

archiv

Cena:13990.00CZK

 

 

Autorádio Pioneer AVH-X7700BT 1 DIN s kvalitním 7“ dotykovým displejem a podporou přehrávání z iPodu/iPhonu či chytrých zařízení s OS Android. Poradí si se širokou paletou formátů, včetně DivX, XviD, WMA, WAV, MP3 a AAC. Dokáže rovněž přehrávat DVD v zadní části vozu a současně navigovat z připojeného externího zařízení na palubní desce. Zadní vstup USB vám umožní připojit iPhone, iPod a pomocí funkce iPod Direct Control ovládat přehrávání pomocí dotykového displeje. Prostřednictvím USB můžete poslouchat také soubory uložené ve vašem chytrém zařízení s operačním systémem Android.

 

 


Slide-out & antiglare

Užívejte filmy na vyjížděcím, antireflexním WVGA dotykovém displejiParrot Bluetooth modul

Pro telefonní hovory, kontakty a hudbu přes audio streaming.iOS

Připojte Váš iPhone 4/4S/5 snadno přes specifický connectivity kit.

Apps in your car

Ovládáte kompatibilní smartphone aplikace přímo z přístrojové desky

 MIXTRAX EZ

Užijte si váš rytmus a  automatický nonstop mix hudby. Nebo si připravte mix se software nebo app.Plays anything

CD, DVD, USB, Aux-in, A2DP, DivX

 

Autorádio Pioneer AVH-X7700BT patří mezi špičky ve své třídě. Jeho hlavní předností je velmi kvalitní 7" dotykový displej s rozlišením WVGA, možnost přehrávání z USB zařízení, CD a DVD. Samozřejmostí je přehrávání zvukových stop ve formátu MP3, WMA, WAV a AAC. Video je podporováno ve formátech DivX, WMV a MPEG 1,2,4. Na velkém displeji též můžete prohlížet fotografie ve formátu JPEG. Systém má klasické AM/FM rádio s RDS. Výkon zajišťuje zesilovač MOSFET o výkonu 4 x 50 W.

 

Díky zabudovanému Bluetooth modulu můžete využívat bezdrátové spojení mezi autorádiem a vaším mobilním telefonem. Podporované jsou jak telefony s Androidem, tak zařízení od společnosti Apple. Snadno tak přehrajete ve vozidle hudbu uloženou ve vašem mobilním telefonu. Funkce AppRadio Mode může rovněž využít možností podporovaných chytrých telefonů na displeji autorádia. Lze tak například procházet web nebo přehrávat videa. Externí mikrofon dodávaný s rádiem umožní bezpečné používání hands-free při řízení.

 

Pomocí USB vstupu můžete připojit váš smartphone a používat MirrorLink, který zrcadlí displej smartphonu přímo na displej autorádia. Připojit lze takřka jakékoliv zařízení k poslechu vašich oblíbených skladeb nebo sledování filmů. Inovativní technologie MIXTRAX EZ je virtuální DJ uvnitř přijímače Pioneer, který vytváří non-stop mix vaší hudební knihovny s přidanými přechody a světelnými efekty, jenž dynamicky mění grafiku a podsvícení autorádia v rytmu právě hrající hudby. K rádiu můžete připojit externí jednotku GPS a rozšířit jej o možnost navigace.
 

 

Technologie Siri Eyes Free je jedinečný inteligentní asistenční systém od Apple, který řidiči odpovídá na vyslovené otázky. Funkce integruje do automobilu Siri a díky připojení iPhone je možné ovládat celý multimediální systém vozidla. Siri tak společně s integrací automobilu dokáže například spustit navigaci na palubním počítači, spustit přehrávání hudby nebo podobné věci, k jejichž ovládání musíte běžně mačkat množství tlačítek a dívat se na displej.
 

Parametry a specifikace:
 

Vlastnosti zvuku:
Zesilovač: MOSFET 4 x 50W
Ekvalizér: 13pásmový grafický ekvalizér

Tuner:
AM/FM Tuner (paměť pro 24 předvoleb)

Displej:
Dotykový 7"
Rozlišení: 800 x 480 bodů (WVGA)
Poměr stran: 16:9
 
Přehrává:
DVD/CD: MP3, WMA, AAC, DivX, Xvid, MPEG-4, JPEG, WMV, H.264, WAV
USB: MP3, WMA, AAC, XviD, DivX, JPEG, MPEG 1,2,4

Funkce:
Bluetooth Ready, AppRadio, MirrorLink, MIXTRAX EZ, Siri Eyes Free
 
Připojení:
1x zadní vstup AUX
1x zadní vstup USB (kabel USB v balení)
1x vstup pro zadní kameru
3x předzesílený výstup RCA (přední/zadní a subwoofer)
2x video vstup (RCA / mini-jack AV)
1x vstup RGB
1x vstup pro kabelové ovládání z volantu
1x výstup 4V

Provedení:
Instalační rozměry: 1 DIN
Vícebarevné podsvícení displeje a obrazovky
Vícebarevné podsvícení tlačítek

Instalace: PEUGEOT 5008

kod:AVH-X7700BT

Dále v kategorii

pioneer-avic-z710dab[3].jpg
Pioneer AVIC-Z710DAB
Cena:24990.00CZK
pioneer-deh-x6600dab.jpg
Pioneer DEH-X6600DAB
Cena:3450.00CZK
pioneer-avh-z2000bt.jpg
Pioneer AVH-Z2000BT
Cena:10190.00CZK