Pioneer AVH-X390BT

archiv

Cena:9690.00CZK

 

MODELOVÝ ROK 2017

 

Popis

Autorádio s 6,2" dotykovým displejem je vybaveno DVD mechanikou, FM/AM tunerem s podporou RDS, kromě poslechu rádia můžete k přehrávání hudby použít i zadní USB port, přes který můžete propojit zařízení se systémem Android nebo iOS. Autorádio nabízí 3x RCA pre-out výstup 4V a 2x video vstup.

Kvalitní zvukový výstup zajišťuje vestavěný MOS-FET zesilovač s maximálním výkonem 4x 50 W a vyladění zvuku podle vkusu každého posluchače umožní grafický 13pásmový ekvalizér.

 

Bluetooth technologie

Díky technologii bluetooth můžete propojit vaše mobilní zařízení s autorádiem a používat ho jako handsfree s aktivním připojením dvou telefonů najednou nebo pro audiostreaming, součástí příslušenství je i handsfree externí mikrofon.

 

Velký dotykový displej

Velký 6,2“ dotykový displej se širokou škálou nastavení pro aktuální podmínky s možností připojení zadní kamery. Při připojení mobilního telefonu můžete ovládat své kontakty, kalendář, mapy a další přímo na palubní desce prostřednictvím intuitivního a bezpečného rozhraní. Autorádio nabízí na svém okraji i klasická tlačítka pro intuitivní ovládání. Podsvícení těchto tlačítek jde přizpůsobit podle vašich představ.

 

Klíčové vlastnosti

2Din autorádio s DVD přehrávačem, 6,2“ dotykový displej, FM/AM tunerem s podporou RDS informací, zadní port USB, zadní AUX vstup, 2x AV vstup, vestavěný MOS-FET zesilovač s výkonem 4x 50 W, 13pásmový grafický ekvalizér, přehrávání hudby z iPhone a Android. DVD mechanika přehraje širokou škálu souborů mezi které patří MP3, WMA, DivX, Mpeg a pře USB port navíc  WAV a FLAC soubory.

 

INSTALACE:

Fiat Doblo

kod:AVH-X390BT

Dále v kategorii

pioneer-avic-z610bt.jpg
Pioneer AVIC-Z610BT
Cena:22990.00CZK
pioneer-avic-f77dab.jpg
Pioneer AVIC-F77DAB
Cena:36990.00CZK
alpine-cde-173bt[1].jpg
Alpine CDE-173BT
Cena:3990.00CZK