Alpine X802D-U

multimédia » vestavné navigace

Cena:37990.00CZK

 

8" navigace s dotykovým displejem, mapami TomTom, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto - X802D-U - X802D-U

Mapy TomTom s tříletou bezplatnou aktualizací

 

Stanice X802D-U Advanced Navi Station přináší vaší jízdě nejnovější kompatibilitu médií, špičkovou navigační technologii a zvukovou kvalitu zvuku Alpine. Je plně kompatibilní s nejnovějšími smartphony, jako jsou iPhone 7 a Galaxy S7, a umožňuje používat aplikace Android Auto a Apple CarPlay na své 8mi palcové dotykové obrazovce s vysokým rozlišením.
 
Podporuje Digitální příjem DAB +, přehrává videa z USB,  možnost připojení pomocí HDMI a má vestavěný nejnovější Bluetooth modul.
 
Máte dokonce i 3 možnosti pro navigaci: X802D-U obsahuje navigační systém iGo Primo NextGen s mapami TomTom s tříletou bezplatnou aktualizací map. Zahrnuje také navigační schopnost on-line s aplikací Mapy s aplikací Apple CarPlay a navigací Google se systémem Android Auto. Aplikace Apple CarPlay i Android Auto mají přístup k navigační anténě Alpine pro nejvyšší přesnost polohování.
 
 

WVGA dotyková obrazovka s vysokým rozlišením

8mi palcový displej WVGA s vysokým rozlišením umožňuje plnou funkci systému prostřednictvím technologie dotykové obrazovky a nabízí nejnovější technologie pro vylepšení obrazu a pro vynikající jas, kontrast a rozlišení obrazu. To umožňuje zobrazovat navigační mapy s ohromujícími detaily, filmy nebo videoklipy se stanou skutečným filmovým zážitkem. Uživatelské rozhraní je velmi intuitivní a je navrženo tak, aby se dokonale integrovalo do vašeho vozidla. Můžete si vybrat z nejrůznějších barev a designů, které nejlépe odpovídají vaší chuti a vozidlu.

 

8" obrazovka s 1 DIN šasi

Stále více a více vozidel je vybaveno palubním prostorem pro 7palcový nebo 8palcový displej, nicméně za obrazovkou není žádný prostor, který by vyhovoval pro 2DIN produkt. Nový model SMART je například jedním z vozidel s takovým designem palubní desky. Společnost Alpine vytvořila model X802D-U k překonání tohoto problému vložením 1DIN šasi na zadní stranu 7palcového displeje. Díky specifické Alpine montážní sadě pro automobily můžete dosáhnout dokonalé instalace a originálního vzhledu výrobce.

 

Pracuje s aplikací Apple CarPlay

Inovativní X802D-U s kompatibilitou Apple CarPlay vám přináší chytřejší způsob používání vašeho iPhone na cestách. Apple CarPlay dává uživatelům iPhone neuvěřitelně intuitivní způsob, jak telefonovat, používat mapy, poslouchat hudbu a přistupovat ke zprávám pouze slovem nebo dotykem. Můžete si dokonce vychutnávat Spotify, internetové rádio nebo podcasty, když jste na cestách. Jednoduše připojte iPhone s podporou CarPlay k USB portu X802D-U a jste připraveni jet

 

Pracuje s Android Auto

Aplikace Android Auto byla navržena s ohledem na bezpečnost. Díky jednoduchému a intuitivnímu rozhraní, integrovaným ovládacím prvkům na volantu a výkonným novým hlasovým akcím je navržen tak, aby minimalizoval odvrácení pozornosti, abyste se mohli soustředit na silnici. Aplikace Android Auto automaticky přináší užitečné informace a organizuje je na jednoduché karty, které se zobrazují jen tehdy, když je to zapotřebí. Aplikace Apple CarPlay i Android Auto mají přístup k navigační anténě X802D-U pro nejvyšší přesnost při používání aplikací navi.

 

DAB+ Digital Radio

Vestavěný tuner DAB / DAB + / DMB využívá nejmodernější digitální technologii k poskytování rozhlasového příjmu ve vynikající kvalitě zvuku bez šumu. DAB + nabízí také mnoho dalších výhod oproti tradičnímu rozhlasovému vysílání: vyberte si z mnohem širšího rozsahu rozhlasových stanic a po počátečním skenování stanice můžete snadno vybrat požadované kanály z abecedního a žánrového seznamu dostupných stanic.

 

Připojte zdroje USB a HDMI

K přehrávání zvukových a MP4 video souborů můžete připojit USB flash disky a přenosné pevné disky. Zařízení X802D-U je vybaveno také konektorem HDMI pro připojení volitelného přehrávače Alpine DVD DVE-5300 nebo jiného přenosného přehrávače médií s výstupem HDMI. Můžete také připojit váš smartphone, pokud je k dispozici adaptér HDMI pro váš model telefonu, který vám umožní vychutnat si video nebo fotografický obsah na Alpine obrazovce (vyžaduje další kabely a adaptéry). X802D-U obsahuje i výstup HDMI pro připojení systému zadního monitoru přes HDMI.
Poznámka: Výstup HDMI je průchodem vstupu HDMI, a proto nemůže být použit k výstupu video obsahu USB, obsahu Apple CarPlay nebo obsahu Android Auto.
 
 

Možnosti špičkového nastavení zvuku

Jednotka X802D-U umožňuje pokročilé zpracování zvuku ve vašem voze pomocí BASS ENGINE SQ, aby se maximalizoval basový zvuk a celková bilance tónů a řada vlastních funkcí tuningu, jako Digital Time Correction, Digital X-Over a Dual 9-band Parametric EQ. Nejlepší ze všech je, že je můžete snadno nastavit pomocí smartphonu pomocí aplikace Alpine TuneIt. Dostanete také Media Xpander, 24bitový DAC a 3 výstupy z předzesilovače (4V).

 
 

Přehrávání zvuku Hi-Res

Tato Alpine jednotka dokáže přehrávat zvukové soubory ve formátu FLAC - včetně 24/96 a 24/192 Hi-Res Audio kompatibility.

 

Vestavěná navigace iGo Primo NextGen

Navigace iGo Primo NextGen je v současné době jedním z nejlepších navigačních softwarů na trhu. V kombinaci s výkonným hardwarem a vysokým výkonem společnosti Alpine získáváte pro váš vůz vysoce přesný a super rychlý navigační systém. Například výpočet trasy z Mnichova do Paříže trvá jen několik sekund. Systém je vybaven mnoha užitečnými a jedinečnými navigačními funkcemi, od parciálního adresového vstupu s automatickou detekcí, pomocí navigace TMC po trase, ikon 3D orientačních bodů a mnoho dalších. Zahrnuje také stovky tisíc bodů zájmu, aby bylo snadné najít restaurace a jakákoli veřejná místa poblíž vás.

 
 

Mapy TomTom s tříletou bezplatnou aktualizací

Navigační systém je jen tak dobrý jako jeho mapa map: X802D-U obsahuje mapy TomTom pro úžasné mapové pokrytí 49 evropských zemí. Během 3 let od první provedené aktualizace můžete navštívit alpine.naviextras.com, kde si bezplatně můžete stáhnout aktualizaci map pro vaše zařízení Alpine - a to dokonce bez omezení frekvence aktualizace. Po uplynutí 3 let si můžete stáhnout regionální mapové balíčky nebo kompletní evropskou mapovou aktualizaci podle vašich potřeb za velmi přijatelné ceny.

 

Online navigace s aplikací Apple CarPlay

Když řídíte, Mapy vám pomohou nalézt cestu k vašemu cíli pomocí mluvených pokynů po trase a nových snadno srozumitelných vizuálů. Když se blíží zatáčka, pohled přiblíží, aby vám ukázal přesně, kam jít. Po cestě vás rozsáhlé značky a šipky vedou správným směrem a sdělí vám, jak dlouho bude trvat, než se tam dostanete. Hledáte čerpací stanici, restauraci nebo kavárnu po vaší trase? Nové tlačítka na navigační obrazovce vám pomohou rychle najít nejbližší místa a odhadnout, kolik času objížďka do vašeho výletu přidá. Pokud stisknete dvakrát navigační klávesu na X802D-U, dostanete se přímo na aktivní navigací Apple CarPlay, aniž byste prošli mnoha body menu.

 

Online navigace s Android Auto

Umožněte Mapám Google vést cestu. Je snadné se dostat tam, kam jedete, bezplatnou hlasovou navigací, živými dopravními informacemi, navigačním vedením a dalšími. Ať už na obrazovce telefonu nebo na displeji vašeho vozu, byl systém Android Auto navržen s ohledem na bezpečnost. Díky větším dotykovým cílům, zjednodušenému rozhraní a snadno použitelným hlasovým akcím je navržen tak, aby minimalizoval  vaše rozptylování, takže můžete zůstat soustředěni na dění na silnici. X802D-U pracuje bez problémů s Androidem Auto a mapami Google. Aplikace Android Auto může dokonce přistupovat k navigační anténě Alpine pro nejvyšší přesnost polohování.

 

GPS a Glonass kompatibilní

Více satelitů má vyšší přesnost navigace a rychlejší fixaci polohy. Tento výrobek společnosti Alpine je kompatibilní se satelitními signály GPS a může také přijímat údaje o poloze z družic Glonass. To přináší velké výhody zejména v městském prostředí s mnoha vysokými budovami a při jízdě u vysokých hor. Při použití navigace s Apple CarPlay a Glonass můžete využít této nové vylepšené kompatibility.

 

Vestavěná technologie Bluetooth®

Vestavěný modul Bluetooth® umožňuje bezdrátové připojení mobilního telefonu k hands-free komunikaci. Velmi intuitivní uživatelské rozhraní usnadňuje nastavení hlasitosti mikrofonu a reproduktorů. Obsahuje také funkci rychlé volby u nejčastěji volaných čísel. Funkce Bluetooth® také umožňuje streamování zvuku z telefonu: zvukový obsah nebo dokonce internetové rádio lze bezdrátově přenést do Alpine jednotky.

 

Připojení k datové sběrnici vozidla

Je-li vaše auto vybaveno parkovacími senzory, můžete X802D-U nadále používat tuto pohodlnou funkci. Společnost Alpine nabízí rozhraní pro připojení k datové sběrnici vozidla pro připojení navigačního systému k vašemu vozidlu. To umožňuje kompatibilitu s ovládacími tlačítky na volantu vozidla, zobrazení nastavení klimatizace a podporu OEM parkovacích senzorů. Můžete dokonce vidět navigační šipky na multifunkčním displeji v panelu přístrojů (pokud vozidlo podporuje).

 

Kamery s asistenčním systémem

Kamera se zadním pohledem je skvělý způsob pro snažší parkování. Obraz kamery se automaticky zapne při zařazení zpětného chodu a na obrazovce se zobrazí vodítka vzdálenosti, která lze upravit tak, aby odpovídala velikosti vašeho vozu, což vám pomůže bezpečně zaparkovat vaše auto. Alpine nabízí širokou škálu předních a zadních kamer, včetně kamer vícepohledových s volitelnými úhly pohledu a dotykovým ovládáním z obrazovky. Dokonce můžete zobrazit obraz kamery a obrazovku senzoru parkovacích míst současně.

 

Oblíbené

Nebylo by pohodlné mít aplikaci, která vám ukáže všechny vaše oblíbené telefonní čísla, rozhlasové stanice, časté navigační cíle a další na jediném pohledu ?! Oblíbené je právě to. Jednoduše přidržte tlačítko zvuku na jednu sekundu pro aktivaci zobrazení Oblíbené a jste připraveni jet.

 

Hlasová kontrola

Stiskněte tlačítko VOICE na zařízení Alpine nebo tlačítka na volantu (pokud je podporováno) pro aktivaci funkce SIRI nebo OK Google. Můžete jednoduše volat, zadat navigační cíle, psát a odesílat zprávy nebo jednoduše říct jméno písňě nebo seznamu skladeb, které chcete poslouchat. Jedná se o velmi pohodlný způsob, jak ovládat váš Alpine systém a současně udržovat oči na silnici.

 
 

 

kod:X802D-U

Dále v kategorii

alpine-ine-w990bt[3].jpg
Alpine INE-W990HDMI
Cena:21990.00CZK
pioneer-avic-z710dab[3].jpg
Pioneer AVIC-Z710DAB
Cena:24990.00CZK
pioneer-avic-z910dab[2].jpg
Pioneer AVIC-Z910DAB
Cena:36990.00CZK