Alpine INE-W611D

multimédia » Alpine

Cena:22990.00CZK

 

Nový navigační systém INE-W611D je navržen pro zákazníky osobních vozidel a obytných automobilů, kteří hledají instalaci do palubní desky, než systém ve stylu tabletu. Tato jednotka je úžasným řešením all-in-one s vestavěnou navigací iGo Primo s mapovým podkladem TomTom a také jednotky CD / DVD.
 
6,5palcová dotyková obrazovka zobrazuje přehledné  navigační mapy, nabídky a filmy. Užijte si digitální rádio DAB + a používejte ve svém autě autorizované aplikace s aplikacemi Apple CarPlay a Android Auto. Využijte výhody dvou portů USB, které vám umožní nabíjet telefon a přehrávat hudbu z USB paměti současně.
 
 • Výkon 4 x 45 W
 • 6,5” dotykový displej WVGA
 • DVD optická jednotka
 • 2 x port USB
 • Funguje s Apple CarPlay
 • Funguje s Android Auto
 • iGo Primo NextGen Navigation s mapami TomTom ( 3 roky aktualizací zdarna)
 • Vestavěný tuner DAB +
 • 3x PREouts (4 volty)
 • Přehrávání USB videa
 • Vstup HDMI
 • Přehrávání FLAC
 • Vestavěný modul Bluetooth
 

Multimediální řešení All-In-One

INE-W611D je vynikající volbou, pokud hledáte navigační a multimediální systém s maximálním využitím médií. Můžete přehrávat DVD a CD, poslouchat digitální rádio DAB +, připojovat svůj smartphone k používání Android Auto a Apple CarPlay, streamovat hudbu přes Bluetooth, připojovat externí zdroje HDMI (jako je digitální TV tuner DVB-T2) nebo používat paměťová zařízení USB k přehrávání hudebních a video souborů.

Vestavěná navigace s mapami TomTom

Vestavěný navigační systém iGo Primo nextgen využívá mapy TomTom a je dodáván s předinstalovanými mapami pro 48 evropských zemí. Vyberte ze stovek tisíc POI bodů, abyste našli benzínové pumpy, restaurace, vyhlídková místa, nákupní centra a mnoho dalšího. Důležité budovy jsou zobrazeny s pěkně navrženými 3D ikonami, které zlepšují orientaci, zatímco navádění v pruhu vás vždy informuje, ve kterém pruhu chcete jet, aby vám neunikl žádný výjezd nebo odbočka. TMC dodává vašemu systému aktuální dopravní informace.

3 roky bezplatných aktualizací map

Během prvních 3 let můžete databázi map TomTom často bezplatně aktualizovat. Poté si zakoupíte aktualizace map podle zemí nebo dokonce regionálních balíčků, jako je Německo / Rakousko / Švýcarsko nebo západní Evropa, za velmi příznivé ceny. Pro více informací o dostupných balíčcích a akcích navštivte www.naviextras.com.

Duální port USB

2x USB porty jsou zabudovány pro větší flexibilitu. Můžete například nabíjet telefon na portu USB 1, zatímco připojujete USB flash disk nebo pevný disk na portu 2 a posloucháte zvukové soubory MP3, FLAC, WMA nebo AAC nebo prohlížíte video soubory v souborech MP4, h246, MKV a AVI. USB porty podporují až 1,5 A pro rychlé nabíjení a podporu externího napájení HDD.

Vestavěná jednotka DVD / CD

Užijte si filmy nebo televizní pořady z DVD, když je vozidlo v klidu, nebo poslouchejte hudbu z CD. INE-W611D je také kompatibilní s DVD-R / -RW a umí přehrávat soubory DivX.

Vestavěný tuner DAB +

Digitální rádio DAB je v mnoha evropských zemích stále oblíbenější. S INE-W611D jste všichni připraveni užívat si bezšumové digitální zvukové vysílání.

Kompatibilita Apple CarPlay & Android Auto 

Pokud je váš smartphone kompatibilní s Apple CarPlay nebo Android Auto, můžete jej připojit přes USB kabel k vaší alpské jednotce a používat autorizované aplikace na 6,5 ”dotykové obrazovce. Obě platformy nabízejí neustále rostoucí řadu navigačních aplikací, hudebních aplikací, přehrávačů internetového rádia a komunikačních aplikací, z nichž si můžete vybrat, aby se vaše jízda autem stala příjemnější. Prohlédněte  si níže uvedené aplikace, které můžeme vřele doporučit.

 

kod:INE-W611D

Dále v kategorii

alpine-ive-w560bt.jpg
Alpine IVE-W560BT
Cena:10990.00CZK
alpine-ine-w990bt[3].jpg
Alpine INE-W990HDMI
Cena:21990.00CZK
alpine-ilx-702d[1].jpg
Alpine iLX-702D
Cena:15990.00CZK