Alpine INE-W990HDMI

multimédia » Alpine

Cena:21990.00CZK

INE-W990HDMI - Pokročilá navigační stanice

INE-W990HDMI v sobě spojuje to nejlepší z Alpine nových technologií pro vynikající provoz, navádění a bezpečnost.
Vyznačuje se zvýšenou vnitřní pamětí a rychlosti procesoru, to umožňuje hladší funkčnost a rychlejší výpočet trasy.
 
Získáte širokou škálu pokročilých funkcí ladění zvuku, včetně schopnosti používat univerzální Alpine TuneIt App s vazbou na Facebook.
Vynikající kvalita zvuku doplňuje širokou kompatibilitu, včetně vestavěného Bluetooth s hlasovým vytáčením a volitelné DVB-T / DAB / DAB +.

Bez ohledu na to, jaká média si chcete užít, INE-W990HDMI je připravena. Poskytuje přehrávání hudby a videa z vašeho iPhone / iPod, USB paměti a DVD přehrávače (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC).

Balení s pokročilými funkcemi pro zábavnější jízdu 

INE-W990HDMI vám poskytne široké pokrytí téměř všech evropských zemí, podpora map se 3D orientačními body, režim dálnice, moderní vstupní adresy a další vymoženosti.
Pokročilá navigační stanice má všechno, co potřebujete, bez ohledu na to, kterou zemí budete cestovat. Navigace pokrývá 46 západních a východních států Evropy s 29 jazyky pro hlasové pokyny a Text-to-Speech v 15 jazycích. Jeho zvýšená databáze POI usnadňuje svá oblíbená místa a prozkoumavá nové oblasti kde jste ještě nebyli. Poskytuje také TMC tuner, který Vás vždy udrží na trati s nejménší dopravní činností.

 

Dálniční režim

Kromě zobrazení mapy, tento režim nabízí různé detailní informace, například nadcházející odpočívadla, restaurace a čerpací stanice. Můžete vidět vzdálenost a čas příjezdu. Odhad je pro efektivnější plánování trasy.

 

Mistr médií

     
Bez ohledu na to, jaká média si chcete užít, INE-W990HDMI je připravena. Poskytuje přehrávání hudby a videa z vašeho iPhone / iPod, USB flash disk a DVD přehrávače (DVDVideo/CD/DivX/MP3/WMA/AAC). Videa vypadají skvěle na 6,1 "displej WVGA s výběrem režimů Visual EQ. Můžete také streamovat hudbu přes vestavěný Bluetooth modul. Zvuk přizpůsobte pomocí MediaXpander, 6-kanálová korekce časové základny, Předvolby ekvalizéru (10 režimů) a 9-pásmový ekvalizér

 

DAB/DAB+ TUNER

 

INE-W990BT je kompatibilní s TUE-DAB1U (prodává se samostatně). Použijte TUE-DAB1U DAB / DAB + přijímač s přímým dotykovým ovládáním a přidejte si dostupné stanice do interního seznamu stanic jednotky.

 

Bluetooth® pro hands-free volání a hudební zážitky

 

Vestavěný Bluetooth umožňuje použití hands-free s jednoduchým párováním a podporou 24 jazyků. Můžete streamovat hudbu z vašeho telefonu. Díky kompatibilitě s AVRCP Ver. 1.4 je hledání v kontaktech snadnější než kdy jindy.

 

Bluetooth® funkce hlasového vytáčení

Při připojení k hlasovému vytáčení s hands-free telefonem, můžete provést telefonní hovor pomocí hlasového vytáčení.

 

Určeno pro iPhone, iPod

 

Použijte velký displej k ovládání iPhone nebo iPod, tak rychle vyhledáte vaše oblíbené skladby. A díky iPod Video přehrávání, můžete také sledovat videa na obrazovce (vyžaduje KCU-461iV).

 

Vysoká kvalita zvuku, vyladěná pro Váš vůz a Vaše ucho

INE-W990BT dává sílu pokročilému zpracování zvuku v autě s technologií BASS ENGINE SQ, která maximalizuje basy a celkovou bilanci tónu, plus spoustu vlastních tuningových funkcí, jako je digitální korekce času a 9-pásmový parametrický EQ. Nejlepší ze všeho je, že vše můžete ovládat snadno ze svého smartphonu s Alpine TuneIt App. 24-bitový DAC a 4-voltové výstupy z předzesilovače, taky!

 

Nalaďte svůj zvuk, zkontrolujte svůj Facebook

 

Stáhněte si Alpine TuneIt App, potom připojte iPhone přes USB nebo Android smartphone přes Bluetooth. Nyní jste připraveni k použití telefonu jako šikovného rozhraní pro dosažení přesného zvuku v autě, včetně reproduktorů / sub.

Pokud jste na Facebooku, aplikace vás bude upozorňovat na nové zprávy na telefonu. Pro více informací, viz popis aplikace Alpine TuneIt v kategorii výrobků Apps.

 

Pokročilá technologie Bluetooth s vylepšenými funkcemi

Vestavěný Bluetooth modul vám umožní bezpečně používat telefon, aniž byste ho museli držet. A teď Alpine pokročilé Bluetooth poskytuje nové funkce pro ještě větší jízdní pohodlí. Podporuje většinu telefonů s podporou Bluetooth, které vám umožní snadný přístup k telefonnímu seznamu s automatickými aktualizacemi a rychlé hledání podle abecedy. Můžete držet a přijmout příchozí hovory a také zobrazit nejčastěji volaná čísla.

 

Můžete spárovat celkem 3 telefonů s INE-W990BT. Můžete dokonce streamovat hudbu z jednoho telefonu při volání hands-free s jiným současně. Nastavte si 
4 nejčastější volaná čísla pro snadný přístup. Stačí jeden pohled na obrazovku rychlé volby.

 

SPECIFIKACE

Obrazovka

  • Velikost obrazovky: 6,1"
  • LCD Typ: Transparentní TN LCD
  • Systém ovládání: TFT Active Matrix
  • Počet pixelů: 1,152,000 pixelů (800 x 3 x 480)
  • Systém podsvícení: Bílé  LED podsvícení
  • Počet obrazových prvků: 99.99%
  • Systém barevnosti: NTSC, PAL

Maximální výstupní výkon

  • Maximální výstupní výkon : 4 x 50 W

kod:INE-W990HDMI

Dále v kategorii

alpine-ive-w560bt.jpg
Alpine IVE-W560BT
Cena:10990.00CZK
alpine-ine-w611d[1].jpg
Alpine INE-W611D
Cena:22990.00CZK
alpine-ilx-702d[1].jpg
Alpine iLX-702D
Cena:15990.00CZK