Alpine DVR-F800PRO

kamery, parkování » záznamové kamery

Cena:7290.00CZK

 

Pokročilá palubní kamera se systémem varování pro řidiče

 

  • Palubní kamera, která nepřetržitě zaznamenává pohled skrze čelní sklo vozidla. Nahrané záznamy mohou být použity jako důkazy v případě dopravní nehody. Když je vozidlo zaparkované, kamera může zachytit video a obrazové záznamy, pokud je detekován vandalismus. (pomocí pohybového nebo nárazového čidla).
  • Nahrávání Full HD 1080p
  • Snímač Sony Exmore
  • Vynikající kvalita nočního obrazu
  • Funkce pro podporu bezpečnosti provozu
  • Vestavěný GPS
  • Obsahuje 32GB micro SD kartu

 

Záznam jízdy v nejvyšší kvalitě

DVR-F800PRO zaznamenává video v rozlišení 1080p Full HD v rychlosti 30 snímků za sekundu, nabízí obrazový snímač Sony Exmores STARVIS pro vynikající kvalitu záznamu i v noci. To vám umožňuní zaznamenat důležité údaje, jako jsou například poznávací značky vozidel. GPS geoinformace a rychlost jízdy jsou zaznamenávány společně s videem.

Záznam o dopravní nehodě

Jakmile vstoupíte do vozidla a spustíte motor, kamera automaticky zahájí nahrávání. Nahrané videozáznamy jsou ukládány do segmentů jedné minuty s mechanizmem automatické smyčky. V případě havárie systém aktivního sledování nárazů automaticky uloží video data deset vteřin před a po kolizi registrovanou tříosým G-senzorem. DVR-F800PRO je dodávána s 32GB micro SD kartou.

Dokonalé zpracování obrazu i v prostředí s nízkým osvětlením

Snímač Sony Exmor R STARVIS aplikovaný v zařízení DVR-F800PRO nabízí bohaté barvy a optimální rozlišení. Technologie STARVIS zlepšuje citlivost na nízké světlo tím, že poskytuje optimální kvalitu obrazu ve viditelném poli a blízkém infračerveném spektru, což umožňuje jasné zobrazení v prostředí s nízkým světlem.

Vestavěný modul GPS

Pomocí GPS dat z DVR-F800PRO můžete přesně určit polohu a trasu vozidla na mapě včetně rychlosti jízdy. GPS vám pomůže přesně vyhodnotit stav nehody tím, že vám poskytne rychlost vozidla, směr srážky a závažnost nárazu. Umístění GPS lze vidět na digitální mapě v prohlížeči Dash Cam.

Software pro přehrávání záznamů pro PC a MAC

Intuitivní a jednoduché rozhraní aplikace Alpine Dash Cam Viewer pro PC a MAC umožňuje snadné prohlížení nahraných videí. Přehrávání a stahování zaznamenaných videí spolu s historií trasy a zaznamenáváním rychlosti. Označené uložené záznamy signalizují, že v zaznamenaném úseku došlo k nárazu s jiným vozidlem (režim parkování). Můžete také změnit nastavení palubní kamery, formátovat paměťovou kartu nebo nainstalovat aktualizace pomocí několika kliknutí v prohlížeči. Alpine Dash Cam Viewer si můžete stáhnout z níže uvedené části podpory

Varování a podpora pro řidiče

Zařízení DVR-F800PRO je vybaveno dodatečnou technologií, která vám pomůže udržovat bezpečnost při jízdě. Varování při výjezdu z jízdního pruhu vás upozorní na to, že se vaše vozidlo pohybuje mimo jeho jízdní pruh. Varování před čelním nárazem pomáhá předcházet nebo snižovat závažnost kolize. Oznámení o odjezdu vozidla před vámi vás informuje, že vozidlo vpředu se dalo do pohybu. Můžete si také nahrát databázi radarů a měřených úseků a semaforových kamer, kamera vás poté bude varovat předem.

Systém varování při výjezdu z jízdního pruhu

Ospalá nebo rozptýlená jízda značně zvyšuje pravděpodobnost nehody na silnici. Systém varování při výjezdu z jízdního pruhu upozorní řidiče při jízdě rychlostí nad 50 km / h

Systém varovaní před čelním nárazem

Nebezpečí nehody může být omezeno tím, že se zajistí bezpečná vzdálenost mezi vozidly. Systém varování před kolizí DVR-F800PRO vypočítává vzdálenost v reálném čase mezi vaším vozem a vozidlem před vámi, při jízdě nad 30 km/h na silnicích nebo v rychlosti 30 km/h v rušném městském provozu a vydává třístupňové včasné varování  v závislosti na nebezpečí kolize.

Oznámení o odjezdu vozidla před vámi

Když  váš vůz zastaví na křižovatce nebo v dopravě, inteligentní naváděcí systém vás informuje, že vozidlo vpředu se opět začalo pohybovat, což zabraňuje zpožděné reakci v případě, že jste přestali hledět před sebe.

Upozornění na rychlostní kamery

Můžete si stáhnout databázi měřených úseků prostřednictvím aplikace pro smartphone, abyste získali upozornění včas, než se přiblížíte k měřenému úseku, radaru nebo semaforové kameře. (legální provoz této funkce podléhá místnímu dopravnímu zákonu).

Denní a noční dohled na vozidlo

Zařízení DVR-F800PRO obsahuje režim parkování, který udržuje vaše auto pod dohledem i v noci. Pokud je zaznamenán jakýkoli náraz jiného auta, kola atd., Kamera uloží tento videozáznam a později ho můžete zkontrolovat, abyste zjistili a prokázali, co se stalo. Kamera vás ráno upozorní na případné zaznamenané příhody v noci.

Aplikace pro Smartphony

Stáhněte si aplikaci "Thinkware Dash Cam Mobile Viewer" z Apple App Store nebo Google Play, kde můžete zkontrolovat, stahovat nebo odstraňovat nahrávky, aktualizovat firmware nebo zobrazit živý pohled na kameru (velmi pohodlné při instalaci a nastavení kamery). Váš telefon se připojí k Dash Cam pomocí technologie WiFi.

Žádné rušení DAB a TV signálu

Mnoho záznamových kamer narušuje příjem signálu tunerů DAB a DVB-T. Alpine Dash Cams generují velmi nízký elektrický šum a tím nenarušují příjem digitálního rádia a televizního signálu v autě

kod:DVR-F800PRO

Dále v kategorii

thinkware-f70[5].jpg
Thinkware F70
Cena:2495.00CZK
alpine-dvr-f200[1].jpg
Alpine DVR-F200
Cena:4490.00CZK
alpine-rvc-r800.jpg
Alpine RVC-R800
Cena:2390.00CZK